Suknie ślubne Essense of Australia Plus Size

Wyjątkowe suknie ślubne Essense of Australia plus size to niebanalne kreacje dedykowane paniom o pełniejszych kształtach. Zaprojektowane zostały z myślą Pannach Młodych, które w dniu ślubu chcą poczuć się elegancko i szykownie bez względu na sylwetkę. W sezonie 2019 projektanci proponują wiele fasonów, wykonanych z dbałością o najmniejsze detale.

Kolekcja Essense of Australia - ceny od 4.900 zł

Jeśli uważacie, że panna młoda plus size nie ma szans na oszałamiający wygląd w tym szczególnym dniu to jesteście w dużym błędzie. Marka Essense of Australia udowadnia, że wybierając sukienkę w większym rozmiarze nie musicie się ograniczać do luźnych krojów zasłaniających sylwetkę. Wręcz przeciwnie! Krągłe kształty zasługują na ich wyeksponowanie. Podkreślające figurę suknie są niesamowicie kobiece i świetnie wyglądają również w rozmiarze plus size. W kolekcji znajdziecie zarówno obłędne, dopasowane, kryształowe rybki, jak również te w kształcie litery A, wykonane z najznamienitszych australijskich koronek oraz suknie ślubne w stylu ponadczasowej księżniczki, które doskonale eksponują szczupłą talię oraz krągły biust.

Odpowiednio dobrany do sylwetki krój i właściwa konstrukcja sukni sprawią, że każda Panna Młoda wyglądać będzie obłędnie.

Kolekcja Essense of Australia plus size sprawi, że poczujecie się wyjątkowo i nie utracicie nawet chwili z magicznego okresu ślubnych przygotowań.