Suknie ślubne Martina Liana

Suknie ślubne Martina Liana 2019 – wyjątkowe suknie ślubne z nutą ekskluzywnego haute couture.

Kolekcja Martina Liana - ceny od 6.800 zł

Martina Liana

Wysmakowana elegancja, miękkie szlachetne tkaniny oraz olśniewający trend „shining dresses” – suknie ślubne Martina Liana w salonie Essence by Anna.

Kolekcja Martina Liana 2019 inspirowana jest splendorem bujnego, angielskiego ogrodu. Kolekcja bogata jest w eteryczne ozdoby, jak w sukni ślubnej Martina Liana 979 – od trójwymiarowych kwiatów, po warstwy organicznej, ręcznie układanej koronki, aż po półprzezroczyste cekiny, które dostarczają kreacjom zroszonego blasku.

Gracja, klasa, doskonałe krawiectwo na najwyższym poziomie oraz ponadczasowa elegancja w nowoczesnym wymiarze – wszystko, co znajdziecie w sukniach ślubnych Martina Liana.

Ulubionymi elementami projektantki, w kolekcji sukien ślubnych Martina Liana 2019 są laserowo wycinane, kwieciste elementy, czego przykładem jest oszałamiająca suknia Martina Liana 1012. W kolekcji pojawiają się również niestandardowe, haftowane koronki, gęste ornamentalne zdobienia jak w sukni ślubnej Martina Liana 1001, a także ręcznie drapowane spódnice w stylu origami.