Suknie ślubne St. Patrick

Koronkowe suknie ślubne z hiszpańskiej kolekcji St. Patrick 2019 to nowoczesne suknie ślubne zaprojektowane z dużym, światowym rozmachem

Kolekcja San Patrick - ceny od 5.900 zł

W sezonie 2019 kreacje z metką San Patrick zostały stworzone  z myślą o pannach młodych, które bardziej niż styl boho, cenią sobie klasykę i prostotę.

Suknie ślubne San Patrick 2019 to ukłon w stronę klasyki, z wykorzystaniem najnowocześniejszych trendów. W kolekcji dominują koronkowe wzory, ręcznie naszywane na suknie metodą 3D jak modelu San Patrick AGARA. Ciekawym rozwiązaniem są także zdobienia z metalicznych cienkich paseczków - wyraźnie inspirowanych estetyką lat 20.

Wysmakowane motywy roślinne zdobią newralgiczne części ciała, jednocześnie podkreślając nieskazitelną figurę Panny Młodej, jak w tiulowej sukni ślubnej ALEMNA.

Stylistyka sukien ślubnych San Patrick 2019 jest ultranowoczesna i kobieca, wiodącym dekoltem jest wycięcie typu low-cut oraz plunge, co w sukni ślubnej  San Patrick ALCALA,  w połączeniu z romantyczną koronką prezentuje się obłędnie.

Światowej klasy hiszpańskie suknie ślubne San Patrick to idealne modele  dla wymagających kobiet, które uwielbiają elegancję w niecodziennym wydaniu. Wystarczy spojrzeć na suknię ślubną AMIRA, aby docenić kunszt koronek i zachwycić się nowoczesnymi zdobieniami.

Wspólnym przymiotnikiem, który charakteryzuje nowe propozycje, jest zmysłowość, wykorzystywana do maksimum.