NEWS

Zjawiskowe treny w sukniach ślubnych 2020

Dzisiejsze Panny Młode uwielbiają dopracowywać szczegóły swoich ślubnych stylizacji. Dbają o najmniejsze detale, nie zapominając o fryzurze, makijażu czy idealnie dopasowanej biżuterii.

Bywa, że czasami sama suknia, jest tak bogata w detale i ozdoby, że reszta dodatków jest wręcz zbędna. Na wizycie w salonie bardzo często dzielicie się z nami swoim marzeniem, aby wybrana przez Was suknia ślubna zniewalała z nóg tak, że inne dodatki okażą się zbędne. Oczekujecie od tej jedynej tzw. efektu WOW!

Mamy na to idealne rozwiązanie –bez wątpienia integralną i najbardziej zdobną funkcję w kolekcjach sukien ślubnych 2020, pełnią treny!

Dla wielu panien młodych tren to nieodłączny atrybut sukni ślubnej. Podobnie jak długi welon, nadaje on elegancji i dostojności każdej ślubnej kreacji.

Księżna Diana, Kate, a niegdyś nawet królowa Elżbieta II. Niebotycznie długi tren to od wielu lat niekwestionowany symbol monarchii. Majestatyczne stylizacje królewskich Panien Młodych od stuleci nie schodzą z ust wszystkich. W ostatnich dekadach na językach był tren księżnej Diany. Imponujących rozmiarów jedwabna tkanina wlokła się w nieskończoność. Ale nie tylko brytyjska monarchia może pochwalić się tak okazałymi kreacjami ślubnymi. Ba! Nie trzeba by szlachetnie urodzoną, by mieć iście królewskie wejście. Chcecie się przekonać? Mamy dla Was kilka inspirujących zdjęć sukien z kolekcji Essense of Australia oraz Martina Liana, które dosłownie zapierają dech w piersiach.

Olśniewające koronkowe treny w sukniach ślubnych Martina Liana 1059, 1025 czy 1078 z pewnością zachwycą wszystkich gości. Połączenie jedwabnych tiuli oraz koronek w nowoczesnym wydaniu to niekwestionowane hity sezonu 2020. Nowością są również nieregularne kształty trenów, przywodzące na myśl rozety i popularne motywy kwiatowe.

Jeśli jeszcze nie jesteście wystarczająco przekonane, przedstawiamy kolejną, wyjątkową kreację - suknia ślubna Essense of Australia D2679 uwodzi nie tylko nietypowym połączeniem szlachetnej krepy oraz koronki, ale przede wszystkim długością i szerokością królewskiego, katedralnego trenu. Wykończenie koronkową bordiurą uszlachetnia całość sukni.

W salonie często pytacie, czy tren nie będzie Wam utrudniał zabawy podczas wesela. Nic bardziej mylnego! Pamiętajcie, że w większości sukien ślubnych istnieje możliwość podpięcia trenu na czas wesela, już po efektownym rozpoczęciu ceremonii ślubnej.

Jeśli jesteś Panną Młodą, która marzy o wejściu do kościoła, które powali innych na kolana – wybierz suknię ślubną z trenem Essense of Australia lub Martina Liana. Na widok gwiazdy wieczoru kobiety powinny mdleć, a mężczyźni bić głośne brawo. Dla tych, które lubią skupiać na sobie uwagę i jednocześnie słyszeć głosy zachwytu na długo „po”, proponujemy majestatycznie długie treny. Ten wyszukany, charakterystyczny detal podkreśli elegancję Twojej ślubnej kreacji.