NEWS

Wybierz suknię marzeń i dołącz do grona ANNA REAL BRIDES!

Dzięki uprzejmości naszych ubiegłorocznych Panien Młodych łapiemy ulotne chwile, mając tym samym nieskrywaną przyjemność podzielenia się z Wami ślubnymi wspomnieniami, udzielając przy okazji kilku cennych rad.

Podczas spotkań w salonie nasze stylistki bardzo często spotykają się z zapytaniem, jakie fasony sukien wybierane są najczęściej?

Poniższe zdjęcia naszych wspaniałych real brides dowodzą, że nie ma fasonu uniwersalnego, a uśmiech na twarzy Panny Młodej może wywołać zarówno zdobiona, kryształowa księżniczka, jak również skromna i ponadczasowa suknia o dopasowanym kroju.

Niezmiernie nam miło, że tak licznie dzielicie się z nami swoimi przeżyciami, wspominając tym samym wyjątkową przygodę z suknią ślubną.

Zawsze elegancka i pełna optymizmu Pani Aneta przychodząc do salonu nawet nie przypuszczała, że dopasowana suknia wywoła u niej dreszcz ekscytacji. Suknia ślubna D2205 prezentowała się zjawiskowo nie tylko podczas wesela, ale również podczas zagranicznej sesji plenerowej, w trakcie której nawet przechodnie zachwycali się piękną Parą Młodą.

Urocza, zawsze uśmiechnięta i perfekcyjnie przygotowana do ślubu -Pani Magdalena zaskoczyła siebie i gości prostą, klasyczną suknią, wykonaną z lekkiego szyfonu. Suknia pasowała do niej perfekcyjnie, a kobaltowe dodatki dopełniły całości stylizacji.

Pani Aleksandra od samego początku wiedziała, że hiszpańska suknia z długimi rękawami będzie spełnieniem jej marzeń. Lekka tiulowa spódnica sukni Liberia obłędnie prezentowała się nie tylko w pierwszym tańcu tej niezwykłej Pary Młodej.

Niektóre Panny Młode, podobnie jak Pani Klaudia przyjeżdżają do salonu po zupełnie inną suknię niż ta, z którą finalnie wychodzą. Zjawiskowy model Essense of Australia D2322 zrobił tak wielkie wrażenie, że nawet odległość nie miała dla Pani Klaudii najmniejszego znaczenia.

Pani Dominika poszukiwała nietuzinkowej kreacji na ślub cywilny. Cieszymy się, że to właśnie w naszym salonie wyjątkowa propozycja z linii Martina Liana separates sprostała oczekiwaniom Panny Młodej.

Drogie REAL BRIDES serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia. Wasze uśmiechnięte twarze w dniu ślubu są naszym nieskrywanym powodem do zadowolenia, a wręcz dumy. Dziękujemy za zaufanie!