NEWS

Trzecie urodziny Salonu Essence by Anna

Wyjątkowy, magiczny, listopadowy weekend 21.11-23.11 upłynął nam pod znakiem świętowania trzecich urodzin salonu Essence by ANNA.

Ten niezwykły czas celebrowałyśmy z naszymi cudownymi Pannami Młodymi, w towarzystwie przedstawicielki marki Essense of Australia na Polskę.

Essence by ANNA to wyjątkowe miejsce, które powstało z myślą o Pannach Młodych poszukujących w sukni ślubnej nowoczesności i kobiecego szyku. Takie właśnie są australijskie kolekcje Essense of Australia oraz Martina Liana. Specjalnie dla wprowadzenia tych marek na rynek polski powstał nasz salon. Z dumną nosimy zatem miano pierwszego autoryzowanego i partnerskiego salonu australijskiego domu mody Essense, w którym znajdziecie największy wybór sukien w Polsce.

Główna projektantka marek – Martine Harris w swoich projektach zwraca szczególną uwagę na jakość użytych tkanin, ale także na niepowtarzalne detale, które co roku zachwycają w jej kolekcjach.  Połączenie lekkich materiałów – szyfonów, jedwabnych krep, tiuli francuskich czy szlachetnych odmian mikado, zestawione z różnorodnymi koronkami czyni suknie Essense of Australia i Martina Liana prawdziwie niepowtarzalnymi.

Doskonałe formy sukien, idealne konstrukcje brafiterskie i nowoczesne zdobnictwo zachwycają Panny Młode na całym świecie. Nietrudno się zatem dziwić, że nasze #Essencebrides także pokochały te suknie.  Od romantycznych księżniczek ze zjawiskowymi spódnicami i gorsetami w stylu modern romantic, po spektakularne, dopasowane kreacje w australijskich odcieniach mocato czy honey, które jak żadne inne podkreślają kobiecość, znajomość trendów oraz indywidualny charakter.

Jeśli australijskie suknie wzbudziły Twoje zainteresowanie, koniecznie zobacz na naszej stronie kolekcję Essense of Australia oraz Martina Liana

Niezależnie od tego, czy poszukujesz aktualnych modowych trendów, czy tradycyjnych detali -suknie Essense of Australia pozwolą wychwycić ponadczasowy moment, zamknięty w blasku najważniejszej – ślubnej kreacji.

Bardzo dziękujemy przede wszystkim Pannom Młodym, które zaufały naszej wiedzy i doświadczeniu, wybierając idealną suknię ślubną w salonie Essence by ANNA. Cieszymy się, że oczekując od tej wyjątkowej kreacji doskonałej jakości i wyrafinowanego wzornictwa trafiacie właśnie do Nas.

A sobie życzymy kolejnych lat w Waszym doskonałym towarzystwie i tysięcy twarzy uśmiechniętych Panien Młodych, zadowolonych z wyboru sukni australijskiej w salonie Essence by ANNA.