NEWS

Soft EleganceTrend - suknie ślubneEssense of Australia 2019

Elegancja z nutą romantycznego czaru - uosobienie marzeń wielu Panien Młodych o idealnej sukni ślubnej.

Projektantka australijskich sukien  ślubnych Essense of Australia oraz Martina Liana – Martine Harris doskonale wsłuchała się w potrzeby Panien Młodych 2019.

Suknie ślubne w stylu beach & boho z nutą romantycznych koronek oraz subtelnych zdobień zdecydowanie królują w tegorocznej kolekcji Essense of Australia 2019.

Kolekcja przepełniona jest etnicznymi i florystycznymi wzorami gipiur, które są absolutnie zachwycające! Wystarczy spojrzeć na suknię ślubną Essense of Australia D2607. Linearnie naszyta koronka, głęboki dekolt oraz transparentne cekiny świetnie wpisują się w rustykalny klimat kreacji.

D2607 5

Suknia ślubna Essense of Australia D2607

Suknie ślubne Essense of Australia 2019 to również ukłon w stronę kobiecości w wymiarze whimsical. Pojawiające się efekty przezroczystości – w stylu naked dress zestawione z orientalnymi deseniami to idealny, letni look ślubny, czego przykładem jest suknia ślubna D2523. Doskonałe połączenie miękkiego tiulu francuskiego, oraz bogatej, ornamentalnej koronki.

D2523 1

Suknia ślubna Essense of Australia D2523

W 2019 roku modne będą także florystyczne motywy - drobne kwiaty 3d, organiczne hafty i laserowo wycinane róże, jak w sukni ślubnej Essense of Australia D2605. Oprócz nich projektanci australijscy lansują także romantyczne falbany oraz tiul na spódnicach układany warstwowo jak kolejne piętra ślubnego tortu.

D2605 1

Suknia ślubna Essense of Australia D2605