NEWS

Once In A Lifetime – czyli prezentacja kolekcji Essense Of Asutralia 2020

Suknie ślubne Essense of Australia 2020 to kwintesencja ulotnych chwil związanych z najważniejszym dniem ślubu, uchwyconych w wyjątkowej ślubnej kreacji. Spełniając marzenia o looku w klimacie boho lub klasycznym stylu classy elegance, designerskie suknie Essense of Australia odzwierciedlą Twój naturalny blask i ukażą ponadczasowego ducha ślubnej kreacji.

Modern Romantic

Zakochaj się w kobiecych detalach, romantycznych koronach i dziewczęcych haftach połączonych z koralikowymi zdobieniami. Essense of Australia 2020 prezentuje szereg sukien z odsłoniętymi plecami, takimi jak modele D2771 czy D2810, które zestawione zostały z katedralnymi trenami, uwodzącymi swoją delikatnością. Na szlachetnych tiulach, doskonale prezentują się koronkowe, kwiatowe detale, tworząc tym samym niezapomniany, romantyczny look. Zalotna delikatność sukien Essense of Australia 2020 została osiągnięta dzięki lekkim tkaninom – tiulom, organzom czy szyfonom wykorzystanym w warstwowych sukniach ślubnych D2893, D2819. Dopasowane suknie ślubne rybki kuszą doskonale skomponowanymi gorsetami oraz kobiecym efektem nadekd dress.

Demure Necklines

Dzisiejsza moda ślubna nastawiona jest na eksponowanie kobiecości. Suknie ślubne 2020 odsłaniają zatem sporo kobiecego ciała. W sukniach Essense of Australia wszystko utrzymane jest w dobrym tonie i niepowtarzalnym charakterze. Popularne od kilku sezonów, głębokie dekolty typu plunge, w tym sezonie silnie łączą się z inspiracją trendem vintage. Subtelne dekolty nadają kreacjom młodzieńczego wymiaru i przyciągają wzrok. Dekolt z przodu sukni to jednak nie wszystko, Należy również pamiętać o wyeksponowanych, odsłoniętych plecach – trend ten wygląda bowiem bardzo kobieco i roztacza wokół sukni aurę ekskluzywności i modowego wyrafinowania. Wystarczy spojrzeć na suknie D2844 czy D2771.

Soft Iridescence

Opalizowanie to jeden z najsilniejszych trendów sukien Essense of Australia 2020. Jeśli od sukni ślubnej oczekujesz blasku, modele D2722, D2894 czy D2953 z pewnością cię zachwycą! Suknie te uchwycą twój radosny blask i skupią uwagę gości na brokatowych, tiulowych spódnicach, cekinowych detalach oraz misternych paciorkowych zdobieniach magicznie iskrzących w blasku świec i promieniach słońca. Unikalna faktura sukien ślubnych Essense of Australia 2020 sprawi, że suknia nabierze niebanalnego charakteru, a opalizujący połysk sukni rozjaśni cię od stóp do głów.

Natural Splendor

Z pewnością jest wśród Was sporo zwolenniczek koronkowych sukien ślubnych. Marka Essense of Australia w sezonie 2020 proponuje kilka zjawiskowych modeli sukien, w których koronkowe motywy splatają się na całości sukni, dając efekt winorośli miękko opływających sylwetkę. Naturalne podkreślenie kształtów i zaakacentowanie atutów kobiecej sylwetki zostało osiągnięte poprzez dobór najznamienitszych koronek i zestawienie ich ze szlachetnymi tkaninami takimi jak np. krepa w sukni ślubnej D2835. Wyszukane detale oraz odważna prostota tworzą urzekający i ponadczasowy look, właściwy każdej Pannie Młodej Essense.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz modowej sukni ślubnej w zgodnie z najnowszymi trendami, czy tradycyjnych detali, nie możemy się doczekać, aż wykonasz pierwszy krok w swojej przedślubnej podróży z Essense of Australia – od „raz w życiu” do „długo i szczęśliwie”.