NEWS

Kobiece suknie ślubne z dekoltami

Jeśli stoicie przed jedną z najważniejszych decyzji podczas przedślubnych przygotowań – czyli wyborem sukni ślubnej, z pewnością oczekujecie od niej, aby oczarowała wszystkich gościu, ale przede wszystkim podkreśliła wszystkie wasze walory.

Nie trudno się zatem domyślić, ze elementem kobiecej sylwetki,  na który nacisk kładą projektanci jest biust! I to ku waszemu zaskoczeniu – niezależnie od rozmiaru.

W dzisiejszym wpisie pokarzemy wam suknie utrzymane w najgorętszym trendzie sezonu 20020/2021 czyli suknie ślubne z dekoltami.

To absolutny hit w modzie ślubnej! Większość Panien Młodych, które pojawiają się w naszym salonie poszukuje sukni, która w zalotny sposób będzie eksponowała walory biustu. 


Dekolt w kształcie litery V


Ten typ dekoltu to chyba najpopularniejszy wariant, występujący w większości światowych kolekcji mody ślubnej. Dekolt w kształcie litery V podkreśla górną część ciała, a jednocześnie doskonale ją wysmukla. Jeżeli zależy Wam na takim efekcie, ostre wycięcie będzie strzałem w 10. – doda sylwetce lekkości i wyciągnie szyję. O ostatecznym rezultacie zadecyduje więc długość takiego wycięcia oraz towarzyszące mu ramiączka czy rękawy, jak w sukni Essense of Australia D2972 - KLIK. Jeżeli nie chcecie zbyt eksponować ciała, bezpieczne będą szersze ramiączka (a nawet długie rękawy), a jeżeli pragniecie podkreślić zarówno biust, jak i ramiona, możecie pokusić się o wąskie ramiączka oraz głęboki dekolt, doskonałym przykładem takiej sukni jest model z australijskiej kolekcji Essense D2771 -  KLIK .  Pamiętajcie jednak o zachowaniu proporcji w sylwetce i dopasowaniu ślubnego looku do charakteru wydarzenia. Ważną rzeczą jest także przysłonięcie głębokiego dekoltu na czas ceremonii kościelnej.


Dekolt sweetheart w kształcie serduszka


Ślubny klasyk, o którym marzą Panny młode na całym świecie – dekolt sweetheart popularnie nazywany dekoltem w serduszko. Często zestawiany z bajkowymi sukniami ślubnymi w kształcie księżniczki, jak na przykład model D2953 - KLIK. Ale nie tylko. Coraz większym powodzeniem cieszą się wśród Panien Młodych dopasowane suknie ślubne bez ramiączek z dekoltem Sweetheart, wystarczy bliżej przyjrzeć się sukni D2819 - KLIK, by zobaczyć, że ten trend również w tak seksownej kreacji prezentuje się perfekcyjnie. Gorsetowe suknie ślubne z dekoltem w kształcie serca dedykowane są Pannom Młodym ze średniej wielkości biustem i raczej smukłymi ramionach. Podkreślają one walory górnej części ciała, a krótka szyja automatycznie zostanie wydłużona.


Dekolt hiszpański


Odsłonięte obojczyki, wysmuklona szyja i zalotnie kuszące ramiona – brzmi bardzo romantycznie, prawda?  Więc nic prostszego! Jeśli chcecie osiągnąć w dniu ślubu właśnie taki efekt, wybierzcie suknię ślubną z hiszpańskim dekoltem. To idealny wybór dla sylwetek o kształcie gruszki o węższej talii i szerszych biodrach. Hiszpański dekolt podkreśla szyję i ramiona.  Przykładem takich sukien są australijskie modele D2761 - KLIK oraz D2815 - KLIK.

Jedno jest pewne – dekolt w sukni ślubnej doskonale wysmukla, podkreśla szyję oraz biust. Jest więc marzycie o kobiecej stylizacji, zapraszamy do salonu Essence by ANNA, gdzie nasze stylistki dobiorą dla Was idealną suknię ślubną.