NEWS

Czas na „Real Brides” – prawdziwe panny młode!

Drogie Panny Młode przyznajcie same, czy nie lubicie oglądać zdjęć ze ślubów? Swoich koleżanek, kuzynek czy nawet obcych osób w Internecie przeglądając urocze galerie z ich ślubnymi zdjęciami.

Nic w tym dziwnego! Nasze stylistki również uwielbiają oglądać efekty swojej pracy jak również sztabu makijażystek, florystek czy fryzjerów, którzy czuwają nad ostatecznym wyglądem Panny Młodej w tym najważniejszym dniu.

Zachęcamy Was zatem do dzielenia się z nami zdjęciami z tego wyjątkowego wydarzenia. Uśmiech malujący się na twarzy stylistki, która widzi finalny look Panny Młodej, będący efektem ich kilkumiesięcznej pracy– jest bezcenny.

Pamiętajcie, ze nasze stylistki służą fachową poradą nie tylko w dziedzinie doboru idealnej sukni ślubnej. Chętnie pomogą wam dopełnić ślubną stylizację o wymarzone dodatki, welony czy biżuterię. Wspólnie z nimi możecie również ustalić koncepcję strojenia waszej weselnej sali, czy omówić wygląd bukietu ślubnego, fryzury czy makijażu. Stale się szkolimy i dokładamy wszelkich starań aby nasza kompleksowa obsługa była dla Was możliwie najbardziej rozbudowana i różnorodna.

Aby rozbudzić Wasze apetyty na tzw. REAL BRIDES, które już wkrótce będziecie mogły oglądać na naszych social mediach coraz częściej, przedstawiamy galerię naszych szczęśliwych już mężatek, które wybrały suknie ślubne w salonie Essence by Anna.

Przyznajcie same, suknie z australijskiej kolekcji Essense of Australia oraz Martina Liana robią piorunujące wrażenie.

Zachęcamy Was zatem do dzielenia się swoim szczęściem z innymi i do wysyłania zdjęć z tego najpiękniejszego dnia.

PS. Nie zapominajcie również o hasztagu #annabride
Podajcie nam datę – a my przeistoczymy ją w prawdziwą bajkę!

Autorem zdjęć jest Łukasz Grygierczyk www.grygierczyk.com