NEWS

Barcelona Bridal Fashion Week – przywozimy dla Was najnowsze suknie ślubne 2020

Obowiązkowy punkt w naszym zawodowym kalendarzu to Barcelona Bridal Fashion Week. Jak co roku, pod koniec kwietnia Barcelona zmienia się w europejską stolicę mody, którą odwiedzają tysiące zwiedzających. Wśród nich są firmy z branży ślubnej, przyszłe Panny Młode, dziennikarze i oczywiście my!

Podczas tegorocznych targów swoje kolekcje zaprezentowały najznamienitsze domy mody ślubnej. Nie zabrakło również nowych, aspirujących marek, wyjątkowych dodatków ślubnych – welonów, okryć czy biżuterii.

Mieliśmy ogromną przyjemność wybierać kolekcje na rok 2020 z domu mody Justin Alexander. W przyszłorocznej kolekcji w salonie Essence by Anna nie zabraknie ukochanej przez Was marki Sincerity.

Prezentowane podczas targów w Barcelonie suknie ślubne 2020 wywarły na nas ogromne wrażenie. Swój wymarzony model sukni ślubnej znajdą nie tylko zwolenniczki romantycznych kreacji, właściwych od lat marce Sincerity, ale również – ku naszemu zaskoczeniu – Panny Młode oczekujące od sukni elegancji i ponadczasowej prostoty. Sporo projektów, zostało wykonanych z gładkich tkanin, cechujących się niebywałą lekkością, jakością i harmonią. W sezonie 2020, klasyczne koronki weneckie zmyślnie przeplatają się ze szlachetnymi satynami, szyfonami czy krepami.

Kolekcja Sincerity 2020 obfituje również w koronkowe księżniczki z kwiatowymi detalami, które ukochały Panny Młode na całym świecie. Modele takie jak 44120, 44128 czy 44141 z pewnością przypadną Wam do gustu.

Sincerity 2020 to także kobiece, dopasowane suknie ślubne. Idealne podkreślenie sylwetki, zapewnią komfortowe suknie z elastycznych tkanin, takie jak np. suknia 44117.

Trend glamour również znajdzie swoje odbicie w tej amerykańskiej kolekcji. Kryształowe, ręcznie zdobione gorsety, koralikowe detale czy aplikacje perfekcyjnie wyhaftowane na koronkowych medalionach już od sierpnia, z pewnością będą Was zachwycać w naszym salonie. Nie sposób bowiem było przejść obojętnie obok bajkowych sukien ślubnych Sincerity 44147, 441312 czy 44120.

W zgodzie z aktualnymi, światowymi trendami na sezon 2020 są również suknie ślubne w stylu beach wedding dress. Te romantyczne, lekkie i dziewczęce kreacje, doskonale sprawdzą się na stylizowanych, plenerowych uroczystościach ślubnych. Jeśli interesuje was ten trend, w naszym salonie będziecie mogły bliżej przyjrzeć się sukniom 44110 czy 44118.

W kolekcji Sincerity 2020 nie zabraknie również romantycznych peleryn ślubnych, trenów typu transformer czy dopinanych rękawków, które w niebywały sposób odmienią Wasze ślubne stylizacje.

Dzięki niebywałemu zaangażowaniu naszego teamu, projektantów oraz właścicieli marki Justin Alexander, spośród morza obłędnych kreacji, udało nam się wybrać te najciekawsze – które, ku naszej wielkiej przyjemności, już od nowego sezonu będziecie mogły przymierzać i zmatawiać w salonie Essence by Anna.

Z przyjemnością dzielimy się z Wami również krótką fotorelacją z Barcelony – miasta mody, sztuki i wzornictwa.